Testy Pianek ZONE3

20 marca 2017
Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on Twitter

Łączenie pasji i pracy to wielkie szczęście, które mnie spotkało. Wiele osób narzeka na swoje zarobkowe zajęcie. Moja sytuacja jest zgoła inna.

Jak każdy czasem nie mam ochoty wstawać i pójść do biura. Jednak wiem, że spotkam się tam z ludźmi, którzy podzielają moje hobby i pasje. Rozumieją, że wysiłek, który wkładam w codzienny trening nie idzie na marne, a wyniki uzyskiwane podczas zawodów są skutkiem wielu wyrzeczeń i godzin treningów.

Podobnie jak w ubiegłym roku przełom zimy i wiosny to intensyfikacja działań związanych z testami pianek triathlonowych ZONE3. Odwiedzamy wiele miast, spotykamy ludzi, których triathlonowe ścieżki są bardzo różne, a potrzeby sprzętowe zupełnie inne. Swoim doświadczeniem i znajomością specyfiki tego sportu staramy się dobrać i dopasować jak najlepiej sprzęt do człowieka i Jego potrzeb.

Jeśli Ty również poszukujesz swojego pierwszego sprzętu do triathlonu lub chcesz odświeżyć swoją sportową szafę wpadnij na testy do Warszawy (2 kwietnia) lub Gdyni (9 kwietnia). Śledź również mojego bloga na którym wkrótce pojawią się testy sprzętu triathlonowego od sznurówek samozaciskowych po pianki triathlonowe.