Twój przyjaciel w podróży

25 kwietnia 2017
Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on Twitter

Opinia znaleziona w Magazynie 220 Triathlon utrwaliła mnie w przekonaniu, że plecak triathlonowy ZONE3 jest jednym z najbardziej kompleksowych produktów na naszym rynku w swojej kategorii. To nie tylko zwykły plecak, w którym zmieścisz wszystko na triathlon. To plecak, który przysłuży się każdego dnia. 

Porządek przede wszystkim.

Plecak ZONE3 stworzony jest dla osób, które mają problem z opanowaniem porządku. Każda przegródka posiada swoje przeznaczenie, które oznaczone jest w postaci graficznej. W górnej części znajdziemy miejsce na kask oraz małą kieszonkę na portfel, dokumenty i inne drobiazgi. W części głównej – największej – schowamy okularki oraz mokry czepek, który dodatkowo ukryjemy w specjalną torebkę. Małe przedmioty znajdą swoje miejsce w siateczkowych kieszonkach zamykanych na suwak. Mamy również specjalną przegrodę na numer startowy, który dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu przegrody nie pogniecie się. Część główna to również przestrzeń na całą resztę tj. buty, strój startowy, ręcznik i wiele więcej. Oczywiście pianka triathlonowa również ma swoje szczególne miejsce. W dolnej części plecaka znajdziemy tzw. „suchą kieszeń”, która stworzona jest do przechowywania mokrej pianki. Nazwana „suchą” ponieważ chroni inne części plecaka przed wilgotną pianką. Nie mogę również zapomnieć o kieszonce na telefon z wyjściem na słuchawki.

Solidne wykonanie.

Plecak ZONE3 jest bardzo dobrze wykonany. Jeździ ze mną już blisko rok, a wygląda nadal bardzo dobrze. Nie było również problemów ze szwami itp. Nie oszczędzam go! Wielokrotnie zmoczył go deszcz czy ubrudził się błotem. Łatwo się go czyści. Od dołu wzmocniony jest gumowym materiałem, który ma zapobiec przetarciu. Chroni również przed zamoczeniem w momencie kiedy postawimy plecak na mokrej podłodze w basenowej szatni. Plecy wyłożone są miękkim materiałem, który zwiększa komfort noszenia nawet przy maksymalnym załadunku. Plecak posiada pas piersiowy, a pasy naramienne łatwo się reguluje. Zarówno mały Triathleta jak i wielki StrongMan poradzi sobie z dostosowaniem go do swojej postury 🙂

Wykorzystywany na wiele sposobów.

Plecak przede wszystkim spełnia podstawowe swoje zadanie – podróżuje ze mną na zawody triathlonowe i treningi. Wykorzystuje go również podczas wyjazdów na zawody biegowe.  Wszystko ma swoje zastosowanie. Kieszonki na odizolowanie mokrych ciuchów, butów do biegania czy numeru startowego od reszty rzeczy. Do „Suchej komory” wpada zużyty ręcznik i mokry strój startowy. Jest idealnie! Świeże ciuchy nigdy nie spotykają się z tymi chwile wcześniej użytymi. Plecak też świetnie spisuje się podczas weekendowych wyjazdów. Jest na tyle pakowny, że możemy wrzucić do niego bardzo dużo rzeczy. Ponadto jego budowa pozwala swobodnie wsadzić go do samochodu, pociągu czy samolotu jako bagaż podręczny.

Jeśli chcecie obejrzeć na żywo zapraszam do sklepu TRIATHLONISTA.com w Poznaniu lub on-line —> bit.ly/Plecak_Zone3